donderdag 24 mei

DONNERWETTER + RICHIE DAGGER

DONNERWETTER + RICHIE DAGGER

Cul de Sac, Tilburg
G-EAZY

G-EAZY

013 Poppodium, Tilburg

vrijdag 25 mei

30+ Schuurfeest 2.0

30+ Schuurfeest 2.0

Langeweg, Kruisland
DEWOLFF

DEWOLFF

013 Poppodium, Tilburg
I love Traaie: De Fik Erin

I love Traaie: De Fik Erin

De schans, Terheijden
Parkfeest

Parkfeest

Slotpark, Oosterhout
Single Presentatie Jeroen van Zelst

Single Presentatie Jeroen van Zelst

De Schuur, Eethen
Soos Fridays

Soos Fridays

De Soos, Almkerk
Steenbergen Live

Steenbergen Live

Waterhoefke, Steenbergen
Zydeco zity

Zydeco zity

Wilhelminalaan, Raamsdonksveer

zaterdag 26 mei

Bubbel- Levend Tafelvoetbal

Bubbel- Levend Tafelvoetbal

HZ’75, Hooge Zwaluwe
DE GROTE MUZIEKREIS

DE GROTE MUZIEKREIS

013 Poppodium, Tilburg
Hollandse Benefiets avond

Hollandse Benefiets avond

De Viersprong, Dongen
I love Traaie: Dare Devils

I love Traaie: Dare Devils

De schans, Terheijden
Kodex Summer Dance Night

Kodex Summer Dance Night

St. Willebrordusstraat, Zundert
Mega Foute Schuurparty

Mega Foute Schuurparty

Langeweg, Kruisland
Parkfeest

Parkfeest

Slotpark, Oosterhout
Zydeco zity

Zydeco zity

Wilhelminalaan, Raamsdonksveer

zondag 27 mei

HIPHOP KINGZ

HIPHOP KINGZ

013 Poppodium, Tilburg
I love Traaie

I love Traaie

De schans, Terheijden
Parkfeest

Parkfeest

Slotpark, Oosterhout
Zydeco zity

Zydeco zity

Wilhelminalaan, Raamsdonksveer

woensdag 30 mei

TILBURG'S GOT TALENT

TILBURG’S GOT TALENT

013 Poppodium, Tilburg

donderdag 31 mei

QUIZ'M

QUIZ’M

013 Poppodium, Tilburg

vrijdag 1 juni

Afgezundert

Afgezundert

Jaiselings Royal Palace, Wernhout
Biergarten Breda Zomerfestival

Biergarten Breda Zomerfestival

Biergarten, Breda
Hollandse Avond

Hollandse Avond

Chassé Theater, Breda
Intents Festival

Intents Festival

Sportlaan, Oisterwijk
Nouveau Vélo

Nouveau Vélo

Mezz, Breda
Ploegendienst Festival

Ploegendienst Festival

Galderse Meren, Breda
Pr!k: Jay Zwarts

Pr!k: Jay Zwarts

Oscars, Raamsdonksveer

zaterdag 2 juni

GAANDE X BOTER

GAANDE X BOTER

013 Poppodium, Tilburg
Intents Festival

Intents Festival

Sportlaan, Oisterwijk
Ploegendienst Festival

Ploegendienst Festival

Galderse Meren, Breda
The Flying Dutch

The Flying Dutch

E3 Strand, Eersel
TRIBE

TRIBE

Mezz, Breda

zondag 3 juni

Intents Festival

Intents Festival

Sportlaan, Oisterwijk
Ondt Blod

Ondt Blod

013 Poppodium, Tilburg

maandag 4 juni

Beck

Beck

013 Poppodium, Tilburg

dinsdag 5 juni

Limp Bizkit

Limp Bizkit

013 Poppodium, Tilburg

donderdag 7 juni

David Benjamin

David Benjamin

Mezz, Breda

vrijdag 8 juni

Best Kept Secret festival

Best Kept Secret festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Boogie Wonderland

Boogie Wonderland

Lunenburg, Loosbroek
Groots met een zachte G

Groots met een zachte G

Philips Stadion, Eindhoven
Mandala Festival

Mandala Festival

Vakantiepark de Bergen, Wanroij
Rowwen Hèze

Rowwen Hèze

Mezz, Breda

zaterdag 9 juni

Aardbeienfeesten

Aardbeienfeesten

Centrum, Zundert
Best Kept Secret festival

Best Kept Secret festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Expeditie Alphen

Expeditie Alphen

Voetbal Vereniging Viola, Alphen
Groots met een zachte G

Groots met een zachte G

Philips Stadion, Eindhoven
1 2 3