dinsdag 22 oktober

The Struts

The Struts

013 Poppodium, Tilburg

vrijdag 25 oktober

90s Night Breda

90s Night Breda

Strand Binnen, Breda
Children of the Night

Children of the Night

De Pul, Uden
Poets of the Fall

Poets of the Fall

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 26 oktober

7th Heaven

7th Heaven

Oscars, Raamsdonksveer
After Mais Party

After Mais Party

Den Thuur, Achtmaal
Clockback Red Bull Edition

Clockback Red Bull Edition

De Afspanning, Heerle
DAISY Halloween

DAISY Halloween

013 Poppodium, Tilburg
Dubbelspoor Festival

Dubbelspoor Festival

The Loods H.O.F, Roosendaal
Feest van de Lange Nacht

Feest van de Lange Nacht

’t Draaiboompje, Moergestel
Geestig

Geestig

Fort St. Gertrudis, Geertruidenberg
Halloween Party

Halloween Party

De Mop, Nieuwendijk
Hank Zingt Hollands

Hank Zingt Hollands

’t Uivernest, Hank
Hollands Indoor Festival

Hollands Indoor Festival

De Werft, Kaatsheuvel
Lafjestapartyboys

Lafjestapartyboys

Den Witte Hemel, Geertruidenberg
Mega Hart Oktoberfest

Mega Hart Oktoberfest

’t Hart van Drunen, Drunen
Mega Piraten Festijn

Mega Piraten Festijn

Muggenheuvelsteegje, Maaskantje
Rijsbergse Oktoberfeste

Rijsbergse Oktoberfeste

ut Krisje, Rijsbergen
SMÈRRIG Halloween Festival

SMÈRRIG Halloween Festival

Brabanthallen, Den Bosch
Top 100 van Zuidwest Brabant

Top 100 van Zuidwest Brabant

Gebouw-T, Bergen op Zoom

zondag 27 oktober

Bokbierfestival

Bokbierfestival

De Hooikar, Gilze

donderdag 31 oktober

De Dijk

De Dijk

013 Poppodium, Tilburg

vrijdag 1 november

Openingsfeest

Openingsfeest

Brabantse Land, Giessen

zaterdag 2 november

Brabants Spektakel

Brabants Spektakel

Ons Thuis, Terheijden
Fireball

Fireball

Janssen & Janssen, Dongen
FOUT XXL

FOUT XXL

Laco sportcentrum, Rucphen
Op Z’N Hollands

Op Z’N Hollands

Koloszaal, Raamsdonksveer
Proms Night Made

Proms Night Made

Amerhal, Made
Schuurfeest KPJ Oud Gastel

Schuurfeest KPJ Oud Gastel

Langenbergsestraat, Oud Gastel
The Pub goes Back to the 90's

The Pub goes Back to the 90’s

The Pub and Churchill, Made

vrijdag 8 november

11è Van De 11è Festijn

11è Van De 11è Festijn

Mira’el, Dorst
GrensDance

GrensDance

Broekakkerstraat, Nispen
Hollandse Avond

Hollandse Avond

De Salamander, Dongen
Høken & Hakselen

Høken & Hakselen

Lunenburg, Loosbroek

zaterdag 9 november

11de van de 11de Bal

11de van de 11de Bal

De Niervaert, Klundert
Baviaonen Liedjesfestival

Baviaonen Liedjesfestival

’t Karrewiel, Bavel
Blersikkenbal

Blersikkenbal

t Web, Teteringen
Brabants Verbond

Brabants Verbond

Klokgebouw, Eindhoven
GrensDance

GrensDance

Broekakkerstraat, Nispen
Het grote CNFTT! Feestcafé

Het grote CNFTT! Feestcafé

t Plein, Udenhout
Mudmaniacs Mudparty

Mudmaniacs Mudparty

Landsard, Veldhoven
Prinsenbal

Prinsenbal

De Schipper, Raamsdonk
Schrètstraid

Schrètstraid

The Pub and Churchill, Made
Spoor van Vernieling

Spoor van Vernieling

LINQ, Raamsdonksveer
Ut Fèrs 11-11 bal

Ut Fèrs 11-11 bal

Boelaars, Raamsdonksveer

zondag 10 november

Hart voor Muziek

Hart voor Muziek

De Ster, Nieuwkuijk
Mudmaniacs Mudparty

Mudmaniacs Mudparty

Landsard, Veldhoven

zaterdag 30 november

Reuverfeesten Top 100 Live!

Reuverfeesten Top 100 Live!

Groene 3 hoek, Alphen