Dit weekend zijn er vele toffe party’s in Brabant! Wij nemen je mee langs onze tips voor dit weekend!
Trekkertrek Kaatsheuvel
29 en 30 augustus, Kaatsheuvel
Op vrijdag start de trekkertrek aan de Hoge Zandschel vanaf 19.00 uur met Disco pulling met de Langstraat en Duitse Klasse. De avond wordt afgesloten in de feesttent met de WC Experience en Feest DJ Bart.
Op zaterdag start het programma vanaf 10.00 uur met de Standaard klasse, Boerensportklasse en diverse demo’s. Het weekend wordt afgesloten met Zanger Kafke, Feest DJ Bart en de ‘Lekker Big Show’ van de Buren van de Brandweer met onder andere Jan van Brusselband en Rob Grijbach.
Solexrace festival
29, 30 en 31 augustus, Heeswijk
In het laatste weekend van augustus is het tijd voor het 24-uurs Solexrace Festival. Met drie dagen feest, twee dagen moddervette Brascross en natuurlijk 24 uur de solexrace. De Solexrace wordt gereden door ruim 250 deelnemers uit binnen- en buitenland en zij gaan met elkaar de strijd aan om binnen 24 uur zoveel mogelijk kilometers te rijden en zodoende geld op te halen voor KiKa (Kinderen Kankervrij).
Muziek is er van onder andere STUK, Orgel Joke, Mooi Wark, WC Experience, BZB en Jorieke Sterken.
Brabantsedag
31 augustus, Heeze
Zondag 31 augustus is het tijd voor de 66e Brabantsedag. De theaterparade overdonderd en verwonderd je in de straten van Heeze. ‘Carnaval ontmaskerd’ is het thema van de 66e Brabantsedag in Heeze. De zestien wagenbouwersgroepen laten zich inspireren door de geschiedenis van carnaval en de vele rituelen en tradities die dit volksfeest rijk is.
De grootste theaterparade van het jaar begint om 13.30 uur. De pre-parade begint om 12.30 uur. Rond het parcours zijn er vijf sfeerpleinen met (straat)theater en veel muziek.
De Party-tips zijn iedere ochtend rond 8.40 uur te horen op Radio JND





