Hemelvaartsdag komt er weer aan! Deze dag zijn er weer vele toffe feesten en festivals in Brabant. Dit zijn volgens ons de allerleukste.
Breda Jazz Festival
Het Breda Jazz Festival beleeft dit jaar de 53ste editie. Dat jazz ook verbindt is nadrukkelijk zichtbaar deze editie. Het festival brengt kunst, cultuur en muziek samen in samenwerking met Chassé Theater & Cinema, Stedelijk Museum Breda, Stichting Sound of Europe en Nieuwe Veste.
Op de T Festival, Bergen op Zoom
Op Hemelvaartsdag vindt de 13e editie van het festival plaats op het Wilhelminaveld in Bergen op Zoom. Op De T Festival is een festival voor jong en oud met optredens van Berber, Awoei, Retroasis en Ciao Lucifer. Toegang is helemaal gratis!
Jaarmarkt Den Hout
Naast de grote markt belooft het weer een feest te worden op het middenterrein van de Jaarmarkt Den Hout. Met optredens van Starstruck, Jeroen van Zelst, Lijn 7, The Hillbilly Moonshiners, Arjon Oostrom, Soalquake, The Nipple Twisters, The Groovy Gents, Ra!n en DJ Siem van Geest. Naast de markt en muziek is er straattheater van top niveau op het terrein.
Losjes Hemelvaart, Den Bosch
Op de vrije donderdag vangen we de eerste stralen van het seizoen aan de Tramkade in Den Bosch. 21 artiesten maken er een onvergetelijke dag van, verdeelt over 4 stages.
Bekijk onze hele party-agenda met vele feesten op Hemelvaartsdag





