vrijdag 21 feb 2020

’t Opwermkonsert

De Harmonie, Terheijden

vrijdag 21 feb 2020

Arjon Oostrom

Hof van Holland, Made

vrijdag 21 feb 2020

Bouwersbal

Tunneke, Heesch

vrijdag 21 feb 2020

Buren van de Brandweer

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

vrijdag 21 feb 2020

Carnavalscantus

Het Weversrijk, Nistelrode

vrijdag 21 feb 2020

Club van 100

Korenbeurs, Made

vrijdag 21 feb 2020

DJ Frank Buiks

Marktzicht, Prinsenbeek

vrijdag 21 feb 2020

Grens & Loos

Sporthal Gilze, Gilze

vrijdag 21 feb 2020

Jeroen van Zelst

De Schipper, Raamsdonk

vrijdag 21 feb 2020

John West

De Salamander, Dongen

vrijdag 21 feb 2020

Kick-off met HAK op de TAK

Zaal Verhoeven, Nispen

vrijdag 21 feb 2020

Koregendwèèltocht

Kruikenstad, Tilburg

vrijdag 21 feb 2020

KPJ Bal

De Boulevard, Ossendrecht

vrijdag 21 feb 2020

Kruikenplein Springt

Piusplein, Tilburg

vrijdag 21 feb 2020

Lekker Suipe

Den Thuur, Achtmaal

vrijdag 21 feb 2020

Peejebal Spesjaol

De Stapperij, Dongen

vrijdag 21 feb 2020

Peejebal Spesjaol

De Stapperij, Dongen

vrijdag 21 feb 2020

Schlecker Festival

Kerkzicht, Riel

vrijdag 21 feb 2020

Stillekes Hossen

Oude visafslag, Breda

vrijdag 21 feb 2020

Vurgloeie

Heuvelplein, Aarle-Rixtel

zaterdag 22 feb 2020

Band Baby Blue

Tunneke, Heesch

zaterdag 22 feb 2020

Blère meej Veul Gère

Brandpunt, Tilburg

zaterdag 22 feb 2020

De Moaten van de Kòljakkers

Brandpunt, Tilburg

zaterdag 22 feb 2020

DJ Nickelbass

De Schipper, Raamsdonk

zaterdag 22 feb 2020

Jeroen van Zelst

Hof van Holland, Made

zaterdag 22 feb 2020

Karnaval Festival

Heiligenboom, Moergestel

zaterdag 22 feb 2020

Kielegatse Carnavalssafari

Le Petit, Breda

zaterdag 22 feb 2020

Knaltival Carnaval

Strand Binnen, Breda

zaterdag 22 feb 2020

MEGA Carnavalsbal

Den Thuur, Achtmaal

zaterdag 22 feb 2020

Ondeugend

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

zaterdag 22 feb 2020

Ransom & DJ Jantje

Sporthal Gilze, Gilze

zaterdag 22 feb 2020

Schuurfeest

De Stapperij, Dongen

zaterdag 22 feb 2020

URBAN Carnaval XL

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 22 feb 2020

Vinzzent

De Salamander, Dongen

zondag 23 feb 2020

De Buren van de Brandweer

De Gouden Leeuw, Terheijden

zondag 23 feb 2020

Dwergonisch Muziekspektakel

Utopia, Drunen

zondag 23 feb 2020

Fout & Stout

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

zondag 23 feb 2020

Kroegentocht

Kerkzicht, Riel

zondag 23 feb 2020

Mark van Overveld

Sporthal Gilze, Gilze

zondag 23 feb 2020

MOCP

Tongerloplein, Udenhout

zondag 23 feb 2020

Oeteldink, Binnenstebuiten

Zusters van Orthenpoort, Den Bosch

zondag 23 feb 2020

Papslokkersgat Muziekspektakel

't Engeltje, Molenschot

zondag 23 feb 2020

PartyFriex

Tunneke, Heesch

zondag 23 feb 2020

Pascal Redeker

Hof van Holland, Made

zondag 23 feb 2020

Peeënbal

De Stapperij, Dongen

zondag 23 feb 2020

Veul Gère

De Salamander, Dongen

zondag 23 feb 2020

WC Experience

Zaal Victoria, Zundert

zondag 23 feb 2020

Wilbert Pigmans

Oscars, Raamsdonksveer

zondag 23 feb 2020

Zanger Kafke en DJ Jantje

Markt, Oud Gastel

zondag 23 feb 2020

Zonnig Club Carnaval

Strand Binnen, Breda

maandag 24 feb 2020

‘T Sjantanellebal

Piusplein, Tilburg

maandag 24 feb 2020

Alex

De Salamander, Dongen

maandag 24 feb 2020

DJ Paul Elstak

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

maandag 24 feb 2020

Dolle Maandag

De Witte Leeuw, Raamsdonksveer

maandag 24 feb 2020

DOOS

Het Oude Tramstation, Elshout

maandag 24 feb 2020

Elsfoutival

In Den Gekroonden Hoed, Heusden

maandag 24 feb 2020

Foute Fitness

Den Bolder, Waspik

maandag 24 feb 2020

Haaykant United on Tour

De Schipper, Raamsdonk

maandag 24 feb 2020

HAK OP DE TAK

Sporthal Gilze, Gilze

maandag 24 feb 2020

Het Stuiterbal

Brewery of lunacy, Haghorst

maandag 24 feb 2020

Hollandse Avond

De Stapperij, Dongen

maandag 24 feb 2020

Kaaienbal

Kerkzicht, Riel

maandag 24 feb 2020

Mis op Maandag

Lunenburg, Loosbroek

maandag 24 feb 2020

Peter Selie

't Engeltje, Molenschot

maandag 24 feb 2020

Rob van Daal

Hof van Holland, Made

maandag 24 feb 2020

Rob van Daal

De Schipper, Raamsdonk

maandag 24 feb 2020

Schuine Maandagmiddag

't Hart van Drunen, Drunen

maandag 24 feb 2020

Stuiteren met DJ Jantje

De Gouden Leeuw, Terheijden

maandag 24 feb 2020

Tjeukefist

013 Poppodium, Tilburg

maandag 24 feb 2020

WC Experience

Marktzicht, Prinsenbeek

maandag 24 feb 2020

Zes Zatte Uren

Tunneke, Heesch

dinsdag 25 feb 2020

De Kapotte Kachels

Tunneke, Heesch

dinsdag 25 feb 2020

Dj Nickelbass

De Schipper, Raamsdonk

dinsdag 25 feb 2020

Frikandelluhhh party

Sporthal Gilze, Gilze

dinsdag 25 feb 2020

Het Feestteam

De Salamander, Dongen

dinsdag 25 feb 2020

Kuukske elfkroegentocht

Cuijk

dinsdag 25 feb 2020

Lampkes Doven

De Stapperij, Dongen

dinsdag 25 feb 2020

MEGA Materiaal Party

Den Thuur, Achtmaal

dinsdag 25 feb 2020

Outsiders

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

dinsdag 25 feb 2020

STUK

De Gouden Leeuw, Terheijden

dinsdag 25 feb 2020

Tjip Tjop’s grote limbo contest

LINQ, Raamsdonksveer

dinsdag 25 feb 2020

Veul Gère

Marktzicht, Prinsenbeek

donderdag 27 feb 2020

Aiming for Enrike

013 Poppodium, Tilburg

vrijdag 28 feb 2020

Marcel Dettmann

De Graanbeurs, Breda

vrijdag 28 feb 2020

NCHA Q-Music Party

Manege Heijligers, Asten

vrijdag 28 feb 2020

The Last Internationale

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 29 feb 2020

2 jaar ’t Straotje 2.0

't Straotje, Sint-Oedenrode

zaterdag 29 feb 2020

7th Heaven

Oscars, Raamsdonksveer

zaterdag 29 feb 2020

D-Sturb

Maaspoort, Den Bosch

zaterdag 29 feb 2020

De Danshal

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 29 feb 2020

NCHA Feestavond

Manege Heijligers, Asten

zaterdag 29 feb 2020

Ouwe Lullen Avond

De Soos, Almkerk

vrijdag 6 mrt 2020

Apres Ski Feest

MHC, Berkel

vrijdag 6 mrt 2020

Chit Chat Friday

Domusdela, Eindhoven

vrijdag 6 mrt 2020

Feestweekend KPJ Etten

Munnikendijk, Sprundel

vrijdag 6 mrt 2020

Nachtliefde

De Graanbeurs, Breda

zaterdag 7 mrt 2020

’t Straotje Disco vibes

't Straotje, Sint-Oedenrode

zaterdag 7 mrt 2020

Crazyland 20 jaar

Klokgebouw, Eindhoven

zaterdag 7 mrt 2020

Feestweekend KPJ Etten

Munnikendijk, Sprundel

zaterdag 7 mrt 2020

Herrie met Gerrie

De Graanbeurs, Breda

zondag 8 mrt 2020

Elvis dag Kruisland

De Commerce, Kruisland

vrijdag 13 mrt 2020

Flip Flop Festival

Sportpark a.d. Veenbes, Huijbergen

vrijdag 13 mrt 2020

Gas Geven Outsiders

Gastel Sfeer, Oud Gastel

vrijdag 13 mrt 2020

Los in Loosbroek

Nistelrodesedijk, Loosbroek

vrijdag 13 mrt 2020

WC Experience

De Canadees, Asten

zaterdag 14 mrt 2020

Breda in Concert Indoor

Racketcentrum, Breda

zaterdag 14 mrt 2020

Hashtag

Zaal Victoria, Zundert

zaterdag 14 mrt 2020

Schuurfeest KPJ Steenbergen

Dinteloordseweg, Steenbergen

zaterdag 14 mrt 2020

Tropicalia

Fort St. Gertrudis, Geertruidenberg

zaterdag 14 mrt 2020

WC Experience

De Koe, Breda

zondag 15 mrt 2020

Accordeonfestival

Herberg Thijssen, Vierlingsbeek

zondag 15 mrt 2020

Mega Trekkertrek Spektakel

Nistelrodesedijk, Loosbroek

vrijdag 20 mrt 2020

Puur Hollands

Brabanthallen, Den Bosch

zaterdag 21 mrt 2020

Das Apres Ski Fest

Evenementenhal de Stok, Roosendaal

zaterdag 21 mrt 2020

Hollandse Toppers

Koepelhal, Tilburg

zaterdag 21 mrt 2020

Welcome to the 90’s & 00’s

Brabanthallen, Den Bosch

zondag 22 mrt 2020

Hart voor Muziek

De Ster, Nieuwkuijk

vrijdag 27 mrt 2020

Halfvastenfeesten

Reekseweg, Zeeland

zaterdag 28 mrt 2020

5 jaar Dansado & de Feestneger

Noordkade, Veghel

zaterdag 28 mrt 2020

Coopacabana

De Coop, Sprundel

zaterdag 28 mrt 2020

Gewicht Trek Toernooi

Den Thuur, Achtmaal

zaterdag 28 mrt 2020

Halfvastenfeesten

Reekseweg, Zeeland

zaterdag 28 mrt 2020

Lollypop Festival

Bennenbroekstraat, Someren-Eind

zaterdag 28 mrt 2020

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch

zaterdag 28 mrt 2020

Udenhout Onder Zeil

Kreitenmolenstraat, Udenhout

zondag 29 mrt 2020

Udenhout Onder Zeil

Kreitenmolenstraat, Udenhout

vrijdag 21 feb 2020

’t Opwermkonsert

De Harmonie, Terheijden

vrijdag 21 feb 2020

Arjon Oostrom

Hof van Holland, Made

vrijdag 21 feb 2020

Bouwersbal

Tunneke, Heesch

vrijdag 21 feb 2020

Buren van de Brandweer

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

vrijdag 21 feb 2020

Carnavalscantus

Het Weversrijk, Nistelrode

vrijdag 21 feb 2020

Club van 100

Korenbeurs, Made

vrijdag 21 feb 2020

DJ Frank Buiks

Marktzicht, Prinsenbeek

vrijdag 21 feb 2020

Grens & Loos

Sporthal Gilze, Gilze

vrijdag 21 feb 2020

Jeroen van Zelst

De Schipper, Raamsdonk

vrijdag 21 feb 2020

John West

De Salamander, Dongen

vrijdag 21 feb 2020

Kick-off met HAK op de TAK

Zaal Verhoeven, Nispen

vrijdag 21 feb 2020

Koregendwèèltocht

Kruikenstad, Tilburg

vrijdag 21 feb 2020

KPJ Bal

De Boulevard, Ossendrecht

vrijdag 21 feb 2020

Kruikenplein Springt

Piusplein, Tilburg

vrijdag 21 feb 2020

Lekker Suipe

Den Thuur, Achtmaal

vrijdag 21 feb 2020

Peejebal Spesjaol

De Stapperij, Dongen

vrijdag 21 feb 2020

Peejebal Spesjaol

De Stapperij, Dongen

vrijdag 21 feb 2020

Schlecker Festival

Kerkzicht, Riel

vrijdag 21 feb 2020

Stillekes Hossen

Oude visafslag, Breda

vrijdag 21 feb 2020

Vurgloeie

Heuvelplein, Aarle-Rixtel

zaterdag 22 feb 2020

Band Baby Blue

Tunneke, Heesch

zaterdag 22 feb 2020

Blère meej Veul Gère

Brandpunt, Tilburg

zaterdag 22 feb 2020

De Moaten van de Kòljakkers

Brandpunt, Tilburg

zaterdag 22 feb 2020

DJ Nickelbass

De Schipper, Raamsdonk

zaterdag 22 feb 2020

Jeroen van Zelst

Hof van Holland, Made

zaterdag 22 feb 2020

Karnaval Festival

Heiligenboom, Moergestel

zaterdag 22 feb 2020

Kielegatse Carnavalssafari

Le Petit, Breda

zaterdag 22 feb 2020

Knaltival Carnaval

Strand Binnen, Breda

zaterdag 22 feb 2020

MEGA Carnavalsbal

Den Thuur, Achtmaal

zaterdag 22 feb 2020

Ondeugend

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

zaterdag 22 feb 2020

Ransom & DJ Jantje

Sporthal Gilze, Gilze

zaterdag 22 feb 2020

Schuurfeest

De Stapperij, Dongen

zaterdag 22 feb 2020

URBAN Carnaval XL

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 22 feb 2020

Vinzzent

De Salamander, Dongen

zondag 23 feb 2020

De Buren van de Brandweer

De Gouden Leeuw, Terheijden

zondag 23 feb 2020

Dwergonisch Muziekspektakel

Utopia, Drunen

zondag 23 feb 2020

Fout & Stout

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

zondag 23 feb 2020

Kroegentocht

Kerkzicht, Riel

zondag 23 feb 2020

Mark van Overveld

Sporthal Gilze, Gilze

zondag 23 feb 2020

MOCP

Tongerloplein, Udenhout

zondag 23 feb 2020

Oeteldink, Binnenstebuiten

Zusters van Orthenpoort, Den Bosch

zondag 23 feb 2020

Papslokkersgat Muziekspektakel

't Engeltje, Molenschot

zondag 23 feb 2020

PartyFriex

Tunneke, Heesch

zondag 23 feb 2020

Pascal Redeker

Hof van Holland, Made

zondag 23 feb 2020

Peeënbal

De Stapperij, Dongen

zondag 23 feb 2020

Veul Gère

De Salamander, Dongen

zondag 23 feb 2020

WC Experience

Zaal Victoria, Zundert

zondag 23 feb 2020

Wilbert Pigmans

Oscars, Raamsdonksveer

zondag 23 feb 2020

Zanger Kafke en DJ Jantje

Markt, Oud Gastel

zondag 23 feb 2020

Zonnig Club Carnaval

Strand Binnen, Breda

maandag 24 feb 2020

‘T Sjantanellebal

Piusplein, Tilburg

maandag 24 feb 2020

Alex

De Salamander, Dongen

maandag 24 feb 2020

DJ Paul Elstak

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

maandag 24 feb 2020

Dolle Maandag

De Witte Leeuw, Raamsdonksveer

maandag 24 feb 2020

DOOS

Het Oude Tramstation, Elshout

maandag 24 feb 2020

Elsfoutival

In Den Gekroonden Hoed, Heusden

maandag 24 feb 2020

Foute Fitness

Den Bolder, Waspik

maandag 24 feb 2020

Haaykant United on Tour

De Schipper, Raamsdonk

maandag 24 feb 2020

HAK OP DE TAK

Sporthal Gilze, Gilze

maandag 24 feb 2020

Het Stuiterbal

Brewery of lunacy, Haghorst

maandag 24 feb 2020

Hollandse Avond

De Stapperij, Dongen

maandag 24 feb 2020

Kaaienbal

Kerkzicht, Riel

maandag 24 feb 2020

Mis op Maandag

Lunenburg, Loosbroek

maandag 24 feb 2020

Peter Selie

't Engeltje, Molenschot

maandag 24 feb 2020

Rob van Daal

Hof van Holland, Made

maandag 24 feb 2020

Rob van Daal

De Schipper, Raamsdonk

maandag 24 feb 2020

Schuine Maandagmiddag

't Hart van Drunen, Drunen

maandag 24 feb 2020

Stuiteren met DJ Jantje

De Gouden Leeuw, Terheijden

maandag 24 feb 2020

Tjeukefist

013 Poppodium, Tilburg

maandag 24 feb 2020

WC Experience

Marktzicht, Prinsenbeek

maandag 24 feb 2020

Zes Zatte Uren

Tunneke, Heesch

dinsdag 25 feb 2020

De Kapotte Kachels

Tunneke, Heesch

dinsdag 25 feb 2020

Dj Nickelbass

De Schipper, Raamsdonk

dinsdag 25 feb 2020

Frikandelluhhh party

Sporthal Gilze, Gilze

dinsdag 25 feb 2020

Het Feestteam

De Salamander, Dongen

dinsdag 25 feb 2020

Kuukske elfkroegentocht

Cuijk

dinsdag 25 feb 2020

Lampkes Doven

De Stapperij, Dongen

dinsdag 25 feb 2020

MEGA Materiaal Party

Den Thuur, Achtmaal

dinsdag 25 feb 2020

Outsiders

Chalet Fonatine, Kaatsheuvel

dinsdag 25 feb 2020

STUK

De Gouden Leeuw, Terheijden

dinsdag 25 feb 2020

Tjip Tjop’s grote limbo contest

LINQ, Raamsdonksveer

dinsdag 25 feb 2020

Veul Gère

Marktzicht, Prinsenbeek

donderdag 27 feb 2020

Aiming for Enrike

013 Poppodium, Tilburg

vrijdag 28 feb 2020

Marcel Dettmann

De Graanbeurs, Breda

vrijdag 28 feb 2020

NCHA Q-Music Party

Manege Heijligers, Asten

vrijdag 28 feb 2020

The Last Internationale

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 29 feb 2020

2 jaar ’t Straotje 2.0

't Straotje, Sint-Oedenrode

zaterdag 29 feb 2020

7th Heaven

Oscars, Raamsdonksveer

zaterdag 29 feb 2020

D-Sturb

Maaspoort, Den Bosch

zaterdag 29 feb 2020

De Danshal

013 Poppodium, Tilburg

zaterdag 29 feb 2020

NCHA Feestavond

Manege Heijligers, Asten

zaterdag 29 feb 2020

Ouwe Lullen Avond

De Soos, Almkerk

vrijdag 6 mrt 2020

Apres Ski Feest

MHC, Berkel

vrijdag 6 mrt 2020

Chit Chat Friday

Domusdela, Eindhoven

vrijdag 6 mrt 2020

Feestweekend KPJ Etten

Munnikendijk, Sprundel

vrijdag 6 mrt 2020

Nachtliefde

De Graanbeurs, Breda

zaterdag 7 mrt 2020

’t Straotje Disco vibes

't Straotje, Sint-Oedenrode

zaterdag 7 mrt 2020

Crazyland 20 jaar

Klokgebouw, Eindhoven

zaterdag 7 mrt 2020

Feestweekend KPJ Etten

Munnikendijk, Sprundel

zaterdag 7 mrt 2020

Herrie met Gerrie

De Graanbeurs, Breda

zondag 8 mrt 2020

Elvis dag Kruisland

De Commerce, Kruisland

vrijdag 13 mrt 2020

Flip Flop Festival

Sportpark a.d. Veenbes, Huijbergen

vrijdag 13 mrt 2020

Gas Geven Outsiders

Gastel Sfeer, Oud Gastel

vrijdag 13 mrt 2020

Los in Loosbroek

Nistelrodesedijk, Loosbroek

vrijdag 13 mrt 2020

WC Experience

De Canadees, Asten

zaterdag 14 mrt 2020

Breda in Concert Indoor

Racketcentrum, Breda

zaterdag 14 mrt 2020

Hashtag

Zaal Victoria, Zundert

zaterdag 14 mrt 2020

Schuurfeest KPJ Steenbergen

Dinteloordseweg, Steenbergen

zaterdag 14 mrt 2020

Tropicalia

Fort St. Gertrudis, Geertruidenberg

zaterdag 14 mrt 2020

WC Experience

De Koe, Breda

zondag 15 mrt 2020

Accordeonfestival

Herberg Thijssen, Vierlingsbeek

zondag 15 mrt 2020

Mega Trekkertrek Spektakel

Nistelrodesedijk, Loosbroek

vrijdag 20 mrt 2020

Puur Hollands

Brabanthallen, Den Bosch

zaterdag 21 mrt 2020

Das Apres Ski Fest

Evenementenhal de Stok, Roosendaal

zaterdag 21 mrt 2020

Hollandse Toppers

Koepelhal, Tilburg

zaterdag 21 mrt 2020

Welcome to the 90’s & 00’s

Brabanthallen, Den Bosch

zondag 22 mrt 2020

Hart voor Muziek

De Ster, Nieuwkuijk

vrijdag 27 mrt 2020

Halfvastenfeesten

Reekseweg, Zeeland

zaterdag 28 mrt 2020

5 jaar Dansado & de Feestneger

Noordkade, Veghel

zaterdag 28 mrt 2020

Coopacabana

De Coop, Sprundel

zaterdag 28 mrt 2020

Gewicht Trek Toernooi

Den Thuur, Achtmaal

zaterdag 28 mrt 2020

Halfvastenfeesten

Reekseweg, Zeeland

zaterdag 28 mrt 2020

Lollypop Festival

Bennenbroekstraat, Someren-Eind

zaterdag 28 mrt 2020

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch

zaterdag 28 mrt 2020

Udenhout Onder Zeil

Kreitenmolenstraat, Udenhout

zondag 29 mrt 2020

Udenhout Onder Zeil

Kreitenmolenstraat, Udenhout